Duydunuz Nedim Kılınç’ın sesini; aile, iş, çalışkan insanların koşuşturmaları, hayaller ve gerçekler, işte her adımda hissedilen ve içimizden kopan titreşimler. İşte o “ses” yankıları… İşte müzik, mutlu insanların, hüzünlü ve aşık insanların coşkulu çığlıkları… Müziksiz bir yaşam düşünebiliyor musunuz? Haklısınız biz de düşünemiyoruz. Günün her anında, gün doğuşundan gün batışına değin bize eşlik eden müzik, olmazsa olmazımız. Yeni müzikler keşfetmenizi, üretmenizi, duygulu besteleri seslendirmenizi sağlayan, farklı tatlarda ki müzik aletlerini sizinle buluşturmayı amaç edinen, müzik piyasasındaki yenilikleri sizin için takip eden ve gerçekten bu işte oldukça başarılı firmamız ve ben deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Haydi yeni müzik araçlarını keşfedelim!
Uzun yıllar, onlarca müzik insanı, müzisyen, müziksever dostlarımız, ışıklar içinde uçan çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın özverisi bizi bugünlere getirdi. Haydi müziklerimizi, bestelerinizi sizinle paylaşalım. Geçmişte yaptığınız ve zamanımızın yeni ve özgün müziklerini içeren yalnız ve yalnız size özel telif hakkı olmayan her türlü çok sesli müziği sizlerle paylaşmaya hazırız. 
Taze müzik, konser, yeni albümler, müzikle ilgili her şey için www.Bormüzik.com.tr den ve Bormüzik YouTube kanalından takip edebilirsiniz. Amatör ruha sahip her müzikçi için keşfedilmemiş müzisyen ve şarkıları müzikseverlerin beğenisine sunan ekibimiz, kısa zamanda takipçilerinin yeni sesi olmaya başlayacaktır. Onlara BOR Müzik Web  TV ‘ den ulaşabilirsiniz. Dinlemekten bıkmadığımız şarkıları, notaları izleye izleye eskittiğimiz müzik videolarını , efsane müzisyenleri, ve gelmiş geçmiş en iyileri birbiri ardına Gece gündüz demeden sizlere sunacağız. Öğrendiklerimizi sizlerle paylaşıyor ve “günlük müzik ihtiyaçlarınızı” karşılamak için çalışıyoruz. 😄🎹🎹🎹😄

Son Eklenen BLOG Yazıları

BLOG Yazıları